NK Clubs 2019 Kampen


Héééééé Xander Bak, Christijan Bak, Mike van Haaren, Jim van Haaren, Ellemijn Bak, Jelte Jong, Joey Heimerikx, Tim Groen, Niek Ligthart, Mart van Stralen, Dinand Woerdman, Sara Molenaar, Kees Duijs, Vincent van den Berg, Sebastiaan van den Berg, Bram Jong, Finn Visser, Scott Heimerikx, Levi Hes, Finn Termaat, Tim Slootstra, Tygo Visser, Sam Houtenbos, Cas Termaat, Aaron Kok, Jeffry Visser, Borus Lutgerink, Roan Hink, Ryan Hoffer, Dirk Horsman, Sylian Modder, Jari van Langen & Jesper Modder.

 

Jawel, komende zondag is het zover. Jullie gaan met 33, ja 33 BMX'ers onze vereniging vertegenwoordigen bij het NK Clubs 2019 in Kampen. Ja in Kampen, één van de mooiste banen van Nederland!!!

 

Komende zondag is de training voor onze vereniging vanaf 9.15 tot 10.00 uur. Om te mogen trainen dien je in het bezit te zijn van een trainingsbandje. Deze kun je afhalen bij jullie coach van de dag Bob Jong. Inschrijving zal Bob ook verzorgen voor jullie.

We hebben als vereniging (als alles goed gaat) ook een clubtent staan in de Team-area waar de fietsen kunnen worden neergezet wanneer je niet aan het rijden bent en voldoende water aanwezig is.

Alle leden heel veel succes gewenst! Tot zondag!